UWAGA - Wakacje!!!


UWAGA, UWAGA! Mamy wspaniałą wiadomość! - wielkimi krokami zbliżają się WAKACJE :) W związku z tym, jako Duszpasterstwo Powołań Redemptorystów, mamy dla Was, drodzy młodzi przyjaciele, kolejne propozycje spotkań z Redemptorystami. Już końcem czerwca zapraszamy na Lubaszową, a tych, którzy ukończyli szkołę podstawową, czy gimnazjum, w sierpniu zapraszamy do Kościeliska.

Po ostatnich Dniach Otwartych Tomek napisał: "Kiedy tylko dostałem list z zaproszeniem na Dni Otwarte nie zastanawiałem się ani sekundy. Poprosiłem w pracy o wolne i pojechałem. Ta atmosfera braterstwa, czas na wyciszenie… cudowne uczucie. Czuję się w Tuchowie jak w drugim domu i jestem pewien, że warto było jechać prawie 300 km., żeby tego doświadczyć".

Nie ważne jak i ile kilometrów trzeba pokonać, ale jak napisał Tomek „warto…żeby tego doświadczyć” przyjechać do Tuchowa, albo w te wakacje do Lubaszowej czy Kościeliska, żeby zakosztować atmosfery braterstwa, wspólnoty i radości. Mamy nadzieję, że i TY będziesz mógł powtórzyć i podzielić to, co powiedział Tomek... ale najpierw trzeba zaryzykować i skorzystać z naszej "wakacyjnej oferty".


ZAPRASZAMY Cię serdecznie do Lubaszowej w dniach 27.06-1.07 oraz 2-6.07, a także do Kościeliska w pierwszym tygodniu sierpnia 5-9.08. Możesz też zabrać z sobą kogoś z kolegów. Rekolekcje są darmowe, jeśli chcesz i masz możliwość, to na koniec możesz złożyć dowolną ofiarę. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ


DO ZOBACZENIA! :)

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Duszpasterstwo Powołań

REDEMPTORYSTÓW

ul. Wysoka 1

33-170 Tuchów, Polska

  • facebook
  • YouTube - White Circle
  • Nasz instagram

Strona WSD

Redemptorystów

Strona Prowincjalna

Redemptorystów

Zespół Misyjny 

"Wschód"