"Kim oni właściwie są?"... Konkurs wiedzy o redemptorystach


Konkurs jest przeznaczony dla młodzieży męskiej z gimnazjów i szkół średnich (wiek od 15 lat). Podstawową lekturą do przygotowania się jest książka „Tyś mój. Wybrani, by głosić Obfite Odkupienie”, zawierająca życiorysy świętych i błogosławionych redemptorystów. (Książkę można zamówić bezpłatnie u o. Artura lub o. Witolda) Konkurs odbędzie się podczas „Weekendu w Bardzie” (1-3 czerwca), w sobotę 2.06.2018. Organizatorem jest Duszpasterstwo Powołań Redemptorystów.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są cenne nagrody, zaś zdobywcom pierwszych trzech miejsc fundujemy wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodzieży Redemptorystowskiej w Granadzie, które odbędzie się w dniach 22-31.07.2018 r.


Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 15 maja zgłosić się do o. Artura Prusia CSsR pod numerem telefonu 511 978 683. Jeśli ktoś nie będzie brał udziału w konkursie, a chce uczestniczyć w weekendzie w Bardzie, to może zgłosić swój udział do 20.05, dzwoniąc również do o. Artura.


Przypominamy o tym, by trzymać się terminu zgłoszeń!!! Informujemy, że dla wszystkich którzy będą chcieli wziąć udział w „ Weekendzie w Bardzie” a pochodzą z południowo-wschodniej Polski, planujemy zorganizowany wyjazd busami lub pociągiem.

o. Witold Baran CSsR

o. Artur Pruś CSsRFeatured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Duszpasterstwo Powołań

REDEMPTORYSTÓW

ul. Wysoka 1

33-170 Tuchów, Polska

  • facebook
  • YouTube - White Circle
  • Nasz instagram

Strona WSD

Redemptorystów

Strona Prowincjalna

Redemptorystów

Zespół Misyjny 

"Wschód"