Zaplanuj wakacje z redemptorystami...Drodzy, czerwiec już w pełni i wielkimi krokami zbliżają się wakacje – czas odpoczynku od codziennych zajęć, dwa miesiące (a dla maturzystów i studentów nieco więcej) wolnego od nauki i szkoły. Ale wakacje nie są „wolnym” od spotkania z Panem Bogiem. Dlatego, jak każdego roku, jako Duszpasterstwo Powołań Redemptorystów organizujemy kilka serii rekolekcji: w Lubaszowej, Tuchowie, Bardzie Śląskim i Kościelisku. Ci, którzy już w takich rekolekcjach uczestniczyli, doskonale wiedzą, że ten czas nigdy nie był zmarnowanym. Po jednej z serii Dawid napisał: „Rekolekcje były dla mnie, jak zawsze, wspaniałym przeżyciem. Za każdym razem czuję się tam bardzo dobrze i zauważam obecność Boga. Był to także idealnych czas na odpoczynek. Poznałem wielu ciekawych ludzi i zawarłem kilka przyjaźni. Oczywiście nie mogę doczekać się następnych”.

Okazuje się, że we wspólnocie i z Bogiem można zawrzeć nowe przyjaźnie i dobrze się bawić :) Podczas rekolekcji proponujemy Wam również wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu i poznania okolicy. Terminy tegorocznych spotkań są następujące:


Lubaszowa: 26-28.06.2017 - maturzyści i kandydaci do Zgromadzenia;

Tuchów: 17-21.07.2017 - gimnazjum i szkoła średnia;

Bardo Śląskie: 22-26.07 – gimnazjum i szkoła średnia;

Kościelisko: 2-6.08 oraz 7-11.08.2017 - III gimnazjum i szkoła średnia.


Jeśli jeszcze nie byłeś na rekolekcjach z redemptorystami, to serdecznie zapraszamy – to najlepszy czas, by spędzić tydzień wakacji, odpocząć, poznać wspaniałych ludzi i doświadczyć Pana Boga. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny (na koniec możesz złożyć dowolna ofiarę), więc nie zwlekaj, ale wybierz się na wakacje z nami.

Przyjedź i zobacz, bo jak trafnie zauważył to po rekolekcjach Filip: „Rekolekcji u Redemptorystów nie da się opisać w kilku słowach... Po prostu trzeba je przeżyć, do czego bardzo zachęcam” :)

Więcej informacji o miejscach w jakich odbywają się rekolekcje i jak się na nie zapisać znajdziesz na tej stronie w zakładce REKOLEKCJE.

ZAPRASZAMY i czekamy na Ciebie ;)

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Duszpasterstwo Powołań

REDEMPTORYSTÓW

ul. Wysoka 1

33-170 Tuchów, Polska

  • facebook
  • YouTube - White Circle
  • Nasz instagram

Strona WSD

Redemptorystów

Strona Prowincjalna

Redemptorystów

Zespół Misyjny 

"Wschód"