POZNAJ NAS... POZNAJ SIEBIE...!

5
dni
1-5.02.2021 r. - od 7 klasy szkoły podstawowej
15-19.02.2021 r. - szkoła średnia
22-26.02.2021 r. - klasy 6-8 szkoły podstawowej
jak za każdym razem będziemy mogli skorzystać z piękna i ciszy Lubaszowej, gdzie znajduje się nasz Nowicjat. W rekolekcjach będą nam pomagać bracia Nowicjusze, nie zabraknie czasu wolnego dla siebie i na spotkania i rozmowy z braćmi. Więcej o Lubaszowej przeczytasz TUTAJ
BARDO ŚLĄSKIE, DOLNOŚLĄSKIE

18-22.01.2021 r. - od 7 klasy SP i szkoła średnia

w Bardzie mieści się nasz Postulat, więc zamieszkamy w domu, gdzie rozpoczyna się droga życia zakonnego dla kandydatów na Redemptorystów. W czasie wolnym będziemy również chcieli skorzystać z uroków Barda i Kotliny Kłodzkiej, gdzie można zobaczyć wiele ciekawych miejsc: jaskiń, kopalń, czy też "podziemnych miast" i twierdz. 

2
dni
TUCHÓW, MAŁOPOLSKIE

17-18.04.2021 r. - od 7 klasy SP i szkoła średnia (Dni Otwarte WSD)

zapraszamy w tych dniach na weekend z redemptorystami, czyli Dni Otwarte w naszym WSD. Jak zawsze będą nam towarzyszyć bracia klerycy. Oprócz spotkań w grupach, konferencji i modlitwy będzie też sporo czasu wolnego, by zagrać w piłkę nożną lub wybrać się na tuchowskie szlaki, którymi chodzą bracia klerycy :)

5
dni
KOŚCIELISKO, MAŁOPOLSKIE

TERMINY POJAWIĄ SIĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE

zapraszamy do wspólnego przeżycia kilku dni wakacji w Kościelisku, gdzie znajduje się nasz dom rekolekcyjno – wypoczynkowy. Ten turnus to REKOLEKCJE DLA AKTYWNYCH, ponieważ oprócz spotkań jakie zawsze podczas rekolekcji się odbywają, będzie bardzo dużo okazji, by zachwycić się pięknem przyrody w czasie wspólnych wypraw w góry, na Giewont, czy też (dla mniej wysportowanych) na Gubałówkę lub do centrum Zakopanego :)

LUBASZOWA, MAŁOPOLSKIE

5
dni

Duszpasterstwo Powołań

REDEMPTORYSTÓW

ul. Wysoka 1

33-170 Tuchów, Polska

  • facebook
  • YouTube - White Circle
  • Nasz instagram

Strona WSD

Redemptorystów

Strona Prowincjalna

Redemptorystów

Zespół Misyjny 

"Wschód"