Co robimy

 

Prowincja Warszawska Redemptorystów jest najliczniejszą w całym Zgromadzeniu Najświętszego Odkupiciela, w Polsce posiada dwadzieścia cztery domy zakonne. Dobrą Nowinę o miłości Boga do człowieka obwieszczają światu przede wszystkim poprzez misje i rekolekcje parafialne. Co trzeci polski redemptorysta pracuje na misjach zagranicznych m.in. w Argentynie, Brazylii, Boliwii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, w Burkina Faso, Rosji, Kazachstanie, Białorusi, Ukrainie, Czechach, Austrii, Niemczech, Danii, Hiszpanii, Włoszech i w Portugalii.

 

W dwudziestu ośrodkach w Polsce redemptoryści prowadzą duszpasterstwo parafialne i sanktuaryjne, by być na co dzień blisko ludzi i w chaosie współczesnego świata ukazywać Chrystusa jako Drogę, Prawdę i Życie.

 

Dostrzegając wielką skuteczność mediów w Ewangelizacji świata od przeszło 20 lat na falach eteru przekazują Dobrą Nowinę przez Radio Maryja i Telewizję TRWAM. Ponadto podejmują apostolat pióra, prowadząc wydawnictwo „Homo Dei". Prowadzą także wiele innych duszpasterstw specjalistycznych, by jak najlepiej odpowiadać na duchowe potrzeby ludzi, do których posyła ich Pan Bóg.

Duszpasterstwo Powołań

REDEMPTORYSTÓW

ul. Wysoka 1

33-170 Tuchów, Polska

  • facebook
  • YouTube - White Circle
  • Nasz instagram

Strona WSD

Redemptorystów

Strona Prowincjalna

Redemptorystów

Zespół Misyjny 

"Wschód"